Za amfetaminą w ciemnym miejscu przy Inwestorów

Za amfetaminą w ciemnym miejscu przy Inwestorów
Zdjęcie ilustracyjne.

W rejonie ulicy Inwestorów w Mielcu policjanci natknęli się na samochód. W środku byli trzej mieszkańcy gminy Tuszów Narodowy. Mieli amfetaminę. Prawdopodobnie ją zażywali.

Uwagę funkcjonariuszy z ogniwa patrolowego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zwrócił seat, który stał zaparkowany w zaciemnionym miejscu, przy ulicy Inwestorów, na osiedlu Rzochów.
„Nerka” z woreczkami

W samochodzie znajdowało się trzech mieszkańców gminy Tuszów Narodowy w wieku 16, 19 i 22 lat. Nie potrafili oni jednoznacznie wskazać po co przyjechali do Mielca i co robią w tym miejscu.

Zachowanie młodych mężczyzn wzbudziło podejrzenia interweniujących policjantów. Wskazywało, że mają oni coś do ukrycia. W trakcie sprawdzania samochodu funkcjonariusze znaleźli „nerkę” z kilkoma woreczkami strunowymi z zawartością białej substancji.

Grozi mu więzienie

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, ponieważ żaden z nich początkowo nie przyznawał się do kogo należy saszetka. Biały proszek w woreczkach strunowych został poddany badaniu narkotesterem. Potwierdziło ono, że to amfetamina.
Zebrane dowody pozwoliły przedstawić 19-latkowi zarzut posiadania narkotyków i udzielania go osobie małoletniej. Grozi mu za to do 8 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.