Zwycięstwo w przeddzień Wielkanocy. Mielczanie nadal walczą o awans

Aż sześć goli i zwycięstwo doświadczyli dziś (20.04) kibice, którzy przybyli dziś na stadion przy ulicy Solskiego w Mielcu, aby obejrzeć starcie miejscowej Stali z Chojniczanką Chojnice. Tym wynikiem gospodarze pokazali, że nie rezygnują z walki o awans do ekstraklasy.

Pierwszą bramkę w 19. minucie zdobył Krystian Getinger po kapitalnym uderzeniu z linii pola karnego. Trzy minuty później – również z wolnego – na 2:0 podwyższył Bartosz Nowak.

W 32. min. goście zdobyli kontaktowego gola. Piłkarze Stali odpowiedzieli na to jeszcze przed przerwą. W 42. min. swoje drugie trafienie w tym spotkaniu zaliczył Bartosz Nowak. W drugiej połowie w idealnej sytuacji nie wykorzystał  Łukasz Janoszka, W 50. minucie drugą bramkę zdobyli rywale, wykorzystując kontrowersyjnego karnego. Wynik spotkania ustalił Josip Soljić pewnie wykorzystując „jedenastkę”