Zwycięstwo w przeddzień Wielkanocy. Mielczanie nadal walczą o awans
Aż sześć goli i zwycięstwo doświadczyli dziś (20.04) kibice, którzy przybyli dziś na stadion przy ulicy Solskiego w Mielcu, aby obejrzeć starcie miejscowej Stali z Chojniczanką Chojnice. Tym wynikiem gospodarze pokazali, że nie rezygnują z walki o awans do ekstraklasy.

Pierwszą bramkę w 19. minucie zdobył Krystian Getinger po kapitalnym uderzeniu z linii pola karnego. Trzy minuty później – również z wolnego – na 2:0 podwyższył Bartosz Nowak.
W 32. min. goście zdobyli kontaktowego gola. Piłkarze Stali odpowiedzieli na to jeszcze przed przerwą. W 42. min. swoje drugie trafienie w tym spotkaniu zaliczył Bartosz Nowak. W drugiej połowie w idealnej sytuacji nie wykorzystał  Łukasz Janoszka, W 50. minucie drugą bramkę zdobyli rywale, wykorzystując kontrowersyjnego karnego. Wynik spotkania ustalił Josip Soljić pewnie wykorzystując „jedenastkę”

29 kolejka 1 Ligi, sobota, 20 kwietnia
Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice 4:2 (Getinger, Nowak x 2, Soljić)
FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Maciej Urbańczyk (61’ Łukasz Wroński), Andreja Prokić (81’ Denis Gojko), Łukasz Janoszka, Josip Soljić, Bartosz Nowak (85’ Leandro), Adrian Paluchowski, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Jonatan De Amo Perez. Widzów: 3 117.

Skrót z tego meczu można obejrzeć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.