Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? Okradał krewnego
Mieleccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi. Złodziejem okazał się 25-letni mieszkaniec gminy Mielec. Jak tłumaczył , kradł bo potrzebował pieniędzy.

Do kradzieży elektronarzędzi doszło na jednej z posesji w miejscowości Złotniki. Pokrzywdzony wycenił straty na 550 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że sprawcą może być jeden z członków rodziny. Podejrzenia te potwierdziły się. Do sprawy został zatrzymany 25-letni mężczyzna.

Łup zastawiał w lombardzie

W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili, że dokonał on jeszcze jednej kradzieży elektronarzędzi, również na szkodę krewnego. Zrabowane przez niego przedmioty wyceniono na 1400 zł.
Policjanci przedstawili zarzut 25-latkowi. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. W trakcie przesłuchania wyjaśniał, że skradzione przedmioty zastawiał w lombardzie po to, aby w ten sposób pozyskać pieniądze na życie. Nie pozostanie jednak bezkarny. Grozi mu za to pięciu lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.