Jurek Owsiak zaprasza na WOŚP do Mielca [WIDEO]

Jurek Owsiak zaprasza na WOŚP do Mielca [WIDEO]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opublikowała dziś materiał wideo. W nagraniu tym Jurek Owsiak zwraca się do mieszkańców Mielca i okolic.

Oto treść jego komunikatu:

„Siema, Mielec. Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem będziemy zbierać pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. „Przejrzyj na oczy” – oto hasło 30. Finału.
Cieszymy się bardzo, że 30 stycznia zagracie z nami. W atmosferze przyjaźni, wspaniałej zabawy zagrajmy jeszcze głośniej i z większą pozytywną energią – tak, by słyszał nas cały świat.

Mielec gra aż dwa dni. Będzie to czas niesamowitych atrakcji. Na części artystycznej widzimy się w sobotę w Galerii Navigator. W niedzielę przenosimy się do Samorządowego Centrum Kultury. Ponadto odbędą się bieg, marsz Nordic Walking, zostanie też uruchomiona WOŚP-owa ślizgawka. O godzinie 20 wspólnie wyślemy światełko do nieba. Śledźcie nas w telewizji i w internecie. Ściskamy Mielec bardzo mocno. Cześć, siema” – mówił Jurek Owsiak.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Mielcu w sobotę i w niedzielę (29-30.01).

W dniu finału kwestować będzie na terenie miasta oraz powiatu 140 wolontariuszy. Sobotnie imprezy odbywać się będą  w Galerii Navigator, a niedzielne – w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.
W trakcie koncertów usłyszeć będzie można małych i dużych wykonawców oraz posłuchać różnej muzyki w wykonaniu zespołów, orkiestr, kapeli oraz innych grup muzycznych. W przerwach pomiędzy występami odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP.

Finał zakończy „Światełko do nieba” w wykonaniu Teatru Ognia Bohema. Event ten odbędzie się tradycyjnie o godzinie 20 na Placu Armii Krajowej

Z Wielką Orkiestrą w Mielcu grają również: Kawałek Podłogi-Szkoła Tańca, instruktorzy fitness-Mini Maraton dance & fitness, Miejska Biblioteka Publiczna. Z kolei Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Bieg Policz się z Cukrzycą. Więcej informacji na stronie Sztabu WOŚP Mielec.
Jurek Owsiak zaprasza na WOŚP do Mielca [WIDEO]
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.