Zobacz wielkanocne klipy starosty i prezydenta [FILMY]
W sieci pojawiły się film, w którym prezydent Daniel Kozdęba składa mieszkańcom życzenia wielkanocne. Robi to, trzeba przyznać, w sposób bardzo efektowny. Na początku widzimy prezydenta malującego z dziećmi pisanki. Potem przygotowującego wielkanocne ozdoby. W tle słychać świąteczną piosenkę. Jest klimat…

I w końcu w finale Daniel Kozdęba otoczony gromadą dzieci składa życzenia: „Szanowni Państwo! Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałbym życzyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie nam wiele nadziei, wiele spokoju i radości. Życzymy Państwu wiele szczęścia. Wesołego Alleluja!”Świąteczny klip przygotował również starosta Zbigniew Tymuła, ale, umówmy się, nie jest on nawet w połowie tak profesjonalny jak ten w wykonaniu prezydenta.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.