Sylwester na Placu AK
Czwarty raz z rzędu na Placu Armii Krajowej w Mielcu odbędzie się zabawa sylwestrowa. Pierwsze dźwięki muzyki zabrzmią o godz. 22. Specjalny repertuar największych światowych hitów zaprezentuje DJ Marco, a z koncertem wystąpi wokalistka muzyki disco-dance – Zenoza.

Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złożą władze miasta. Dadzą również sygnał do odliczania przed pokazem sztucznych ogni. W jest również „butelkowa loteria”. Chodzi o to, że każdy, kto do specjalnie oznaczonego kontenera przy scenie wrzuci pustą szklaną butelkę po szampanie, weźmie udział w losowaniu sprzętu audio oraz zestawów promocyjnych miasta.
Sylwester w plenerze potrwa do godz. 1.30. W związku z organizacją imprezy, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu drogowego. W godz. 23-2 wyłączony z ruchu zostanie fragment Alei Niepodległości, od przecięcia się jej z ul. Kusocińskiego do krzyżówki z ul. Biernackiego.
A tak było rok temu…
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.