Szpital w Mielcu zmienia szyld z Powiatowego na Specjalistyczny
Od 1 stycznia 2018 r. mielecki szpital nie będzie już powiatowym, a specjalistycznym. – Nie było to takie proste, ale się udało – mówi starosta Zbigniew Tymuła. – Trzeba będzie ponieść w związku z tym jakieś drobne koszty, bo zmienimy szyld ze „ Szpital Powiatowy” na „Szpital Specjalistyczny”.

– Dochodzą mnie jednak głosy, że przez to starosta chce doprowadzić do prywatyzacji szpitala. Tylko ja się pytam: w którym miejscu? Bo póki co dajemy na tę placówkę środki – ironizował starosta.
Zmiana nazwy w zasadzie niewiele zmieni. Zabieg ten ma charakter wizerunkowy. Szpital w dalszym ciągu będzie jednostką, której organem prowadzącym jest powiat mielecki.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Specjalistycz ? a do laryngologa i okulisty do Rzeszowa trzeba jechać.Brak takich oddziałów w Mielcu to HAŃBA dla władz i radnych tego miasteczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.