Szarpali się z ochroniarzem. Poszło o butelkę alkoholu. Grozi im więzienie

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Dziesięć lat więzienia grozi dwóm złodziejaszkom, którzy dokonali rozboju w jednym z marketów w Mielcu. Zaczęło się od tego, że chcieli ukraść alkohol.
Do zdarzenia doszło pod koniec lipca 2023 roku w jednym z marketów na terenie Mielca. Dwóch młodych mężczyzn w wieku 17 i 19 lat ukradli tam butelkę alkoholu o wartości 100 zł.

Gdy obu złodziei, po przejściu przez linię kas, ujął ochroniarz, sprawcy kradzieży zaczęli się wyrywać i odpychać ochroniarza, po czym uciekli.

W toku prowadzonych czynności mieleccy kryminalni ustalili sprawców rozboju. W poniedziałek (03.09) obaj usłyszeli zarzuty. Przyznali się do winy.
Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.