Zmiana organizacji ruchu na mieleckim Rynku

Będzie protest w sprawie zamknięcia Rynku dla aut

W ten weekend (10-11.12) zmieni się organizacja ruchu na mieleckiej starówce. Ma to związek z organizacją Powiatowego Jarmarku Świątecznego.

Zmiana organizacji ruchu dotknie przede wszystkim ulicę Rynek. Będzie ona zamknięta dla ruchu w sobotę (10.12), o godzinie 14. Stan ten potrwa do godziny 6 w poniedziałek (12.12).
Ograniczenia ruchu będą dotyczyć połączeń na styku ulic Mickiewicza i Kościuszki oraz Legionów i Kilińskiego. Zajęte będą również miejsca parkingowe zlokalizowane wokół płyty Rynku (ronda).

Organizator jarmarku, Starostwo Powiatowe w Mielcu, zwraca się z prośbą do mieszkańców starówki o przeparkowanie swoich pojazdów na czas imprezy.

Zmiana organizacji ruchu na mieleckim Rynku

W tym roku swoje produkty podczas Powiatowego Jarmarku Świątecznego zaprezentuje 116 wystawców z najodleglejszych zakątków Polski. Będzie też coś wyjątkowego dla dzieci: stoisko z animacjami, malowanie twarzy w świąteczne wzory, quizy i konkursy.
O godzinie 15.30 na Rynek przybędzie Święty Mikołaj z workiem pełnym słodkości na najmłodszych.

W niedzielę Powiatowy Jarmark Świąteczny
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.