Zmarła dyrektor szkoły w powiecie mieleckim [ZDJĘCIE]

Znamy szczegóły tragedii w Górkach [ZDJĘCIA]

Zmarła Helena Bauer, dyrektor Szkoły Podstawowej w Zabrniu. Miała 51 lat. O jej śmierci powiadomił dziś Urząd Gminy w Wadowicach Górnych.
Zmarła urodziła się w 1970 roku w Borowej. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studia podyplomowe – Zarządzanie Oświatą i Przedsiębiorczość. Uczyła matematyki oraz nauczania początkowego.

Dyrektorem szkoły w Zabrniu była od dwóch lat.

– Była oddana pracy dydaktyczno-wychowawczej jak również w pełni dbała o dobro powierzonej Jej placówki. W zmarłej tracimy znakomitego pedagoga, nauczyciela, wychowawcę i dyrektora. Dobry Jezu, a nasz Panie, Daj Jej wieczne spoczywanie. Cześć Jej pamięci – przekazał dziś Urząd Gminy Wadowice Górne.

Zmarła dyrektor szkoły w powiecie mieleckim [ZDJĘCIE]
Helena Bauer (1970-2021).
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.