Odeszła Anna Paprocka – najfajniejsza seniorka Mielca

Odeszła Anna Paprocka - najfajniejsza seniorka Mielca

Wczoraj (08.10) zmarła Anna Paprocka, niezwykle lubiana mieszkanka miasta, która kilka lat temu zasłynęła ze zdobycia tytułu „Najsympatyczniejszej Seniorki Mielca”. Miała 81 lat.

Anna Paprocka, która znana była przede wszystkim z działalności na niwie kulturalnej, szczególnie kabaretowej, odeszła niespodziewanie.
O jej śmierci poinformował jej zięć, Marek Paprocki, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu, a zarazem przewodniczący Rady Powiatu.

– Dziś odeszła w inną podróż swojego życia moja Teściowa. Część jej pamięci – napisał .

Wiadomość potwierdził Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu, w którym zmarła była częstym gościem.

– Dzisiaj odeszła od nas: dobra, ciepła, pomocna, koleżeńska, bardzo uczynna i spokojna, Kochana Pani Ania Paprocka. Najbliższym składamy szczere kondolencje. Taką Ją pamiętamy, uśmiechniętą i radosną – przekazał SDK.

Pogrzeb Anny Paprockiej odbędzie się w poniedziałek (11.10). Msza św. żałobna odprawiona zostanie o godzinie 14 w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. Po nabożeństwie nastąpi odprowadzenie trumny na Cmentarz Parafialny.

Odeszła Anna Paprocka - najfajniejsza seniorka Mielca

Odeszła Anna Paprocka - najfajniejsza seniorka Mielca
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.