Zmarł wieloletni prezes OSP Jaślany, Stanisław Taran

Zmarł wieloletni prezes OSP Jaślany, Stanisław Taran

Zmarł wieloletni prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaślanach, w gminie Tuszów Narodowy, Stanisław Taran.

Poinformowała dziś o tym OSP Jaślany.

– To ogromna strata dla naszej jednostki oraz całej społeczności. Będzie nam brakować Twojej obecności, pogody ducha, doświadczenia, szacunku do munduru i naszej służby. Dzięki Twoim wspomnieniom mogliśmy poznać historię naszej jednostki oraz miejscowości, o którą będziemy zawsze dbać. Odszedł człowiek zawsze oddany lokalnej społeczności bez którego funkcjonowanie naszej jednostki byłoby niemożliwe. Gdyby nie on i jego działania nasza jednostka nie mogłaby się tak prężnie rozwijać – przekazują druhowie.
Przypomnijmy, że w piątek (19.03) odszedł druh Grzegorz Kopeć, naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej Smoczka w Mielcu. Przegrał z covidem. Miał 53 lata. Jego pogrzeb odbędzie się wtorek (23.03). O godzinie 12 w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej odprawiona zostanie msza święta. Następnie odbędzie się odprowadzenie urny ze szczątkami zmarłego na Cmentarz Komunalny.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.