Pewne zwycięstwo w Łodzi
W środę (22.08) piłkarze ŁKS Łódź przegrali 0:2 ze Stalą Mielec. W pierwszej połowie zdecydowanie groźniejsi w ofensywie byli goście. W 34. minucie było już 0-1. Łukasz Wroński otrzymał podanie z głębi pola, wyprzedził obrońców rywali i oddał strzał po ziemi na bliższy słupek.

Pod koniec pierwszej połowy Josip Soljic minął kilku rywali i strzelił zza pola karnego, trafiając jednak piłką w poprzeczkę. W 46, min. Maksymilian Banaszewski ruszył lewą stroną, zagrał do Andrei Prokicia, ten wyłożył piłkę Grzegorzowi Tomasiewiczowi, który umieścił ją w siatce.
Łodzianie ruszyli do ataku. Razili jednak brakiem skuteczności. W następnej kolejce, w poniedziałek (27.08) o godz. 18 Stal podejmować będzie na swoim stadionie GKS Tychy.

6 kolejka I ligi – środa, 22 sierpnia

ŁKS Łódź – Stal Mielec: 0-2 (Wroński, Tomasiewicz)

Stal: Seweryn Kiełpin – Martin Dobrotka, Marcel Gąsior, Andreja Prokić, Josip Soljic (75 min. Arkadiusz Górka), Grzegorz Tomasiewicz (73 min. Bartosz Nowak), Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Łukasz Wroński (86 min. Mateusz Gancarczyk), Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki.
Skrót z tego meczu można obejrzeć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.