Pewne zwycięstwo w Łodzi

W środę (22.08) piłkarze ŁKS Łódź przegrali 0:2 ze Stalą Mielec. W pierwszej połowie zdecydowanie groźniejsi w ofensywie byli goście. W 34. minucie było już 0-1. Łukasz Wroński otrzymał podanie z głębi pola, wyprzedził obrońców rywali i oddał strzał po ziemi na bliższy słupek.

Pod koniec pierwszej połowy Josip Soljic minął kilku rywali i strzelił zza pola karnego, trafiając jednak piłką w poprzeczkę. W 46, min. Maksymilian Banaszewski ruszył lewą stroną, zagrał do Andrei Prokicia, ten wyłożył piłkę Grzegorzowi Tomasiewiczowi, który umieścił ją w siatce.

Łodzianie ruszyli do ataku. Razili jednak brakiem skuteczności. W następnej kolejce, w poniedziałek (27.08) o godz. 18 Stal podejmować będzie na swoim stadionie GKS Tychy.