Zmarł naczelnik OSP Smoczka. Przegrał z covidem

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Ochotnicza Straż Pożarna Smoczka poinformowała o śmierci naczelnika tej jednostki, Grzegorza Kopcia. Zmarł dziś (19.03) w wieku zaledwie 53 lat.
OSP Smoczka powiadomiła, że przyczyną śmierci naczelnika Grzegorza Kopcia był COVID -19.

– W tym bolesnym dla nas wszystkim dniu, składamy najszczersze kondolencje całej Rodzinie oraz najbliższym … . Pamięć o nim na zawsze pozostanie z nami. Módlmy się za jego duszę – czytamy w komunikacie jednostki.

Różaniec za duszę zmarłego odmówiony zostanie w poniedziałek (22.03) o godzinie 16:00 w Domu Pogrzebowym „Eden”. Dzień później odbędą się uroczystości pogrzebowe. Msza św. żałobna odprawiona zostanie następnego dnia o godz. 12 w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej, na osiedlu Smoczka.

Następnie odbędzie się odprowadzenie urny ze szczątkami zmarłego na Cmentarz Komunalny.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.