Szkoła ACCENT zaprasza na event z misiem Teddy Eddie

Szkoła ACCENT zaprasza na event z misiem Teddy Eddie

Szkoła języków obcych ACCENT zaprasza wszystkie dzieci do Kolbuszowej na spotkanie z misiem Teddy Eddie. W Mielcu placówka mieści się przy ulicy Sienkiewicza 57/2, a w Kolbuszowej przy ulicy Obrońców Pokoju 7.

Event odbędzie się już w najbliższą sobotę (26.06), w godzinach od 11:30 do 14 w Galerii nad Nilem. Będzie można tam poznać nową metodę nauczania języka angielskiego. Przygotowano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych atrakcji.

Typowy kurs języka angielskiego dla dzieci zakłada nauczenie określonej liczby słówek na danym poziomie. W metodzie Teddy Eddie, postanowiono pójść o krok dalej. Dzieci uczą się podstawowego słownictwa, ale także potrafią wykorzystać je do opisywania codziennych czynności. Znacznie przyspiesza to proces nauki obcego języka.
Szkoła ACCENT jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie z wyłączną licencją na teren gminy Kolbuszowa. Dlatego zalety tej nauki języka angielskiego tym sposobem można poznać tylko i wyłącznie w Kolbuszowej, przy ulicy Obrońców Pokoju 7. Wkrótce odbędą się tam lekcje pokazowe:

  • w poniedziałek (28.06), o godz. 17 – dla dzieci w wieku 2-3 i o godz. 18 dla dzieci w wieku 4-5 l.;
  • we wtorek (29.06), o godz.17 – dzieci 6-7 l..

Rezerwacji można dokonywać pod nr tel.: 571-528-231. Liczba miejsc jest ograniczona.


Spotkaj się z wyjątkowym misiem Teddy Eddie
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.