Zderzenie trzech aut w Tuszymie. Ucierpieli pasażerowie [ZDJĘCIA]

Zderzenie trzech samochodów w Tuszymie. Ucierpieli pasażerowie [ZDJĘCIA]

Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego (24.06) wypadku w Tuszymie z udziałem trzech samochodów osobowych. Ucierpieli pasażerowie jednego z pojazdów.   

Do zdarzenia doszło przed godziną 19 w Tuszymie, na drodze wojewódzkiej nr 985 Mielec-Dębica.
Kierujący pojazdem marki seat 25-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, jadąc w kierunku Dębicy, nie zachował bezpiecznej odległości od citroena, prowadzonego przez 30-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, w wyniku czego uderzył w jego tył.

Citroen siłą wypchnięcia na przeciwległy pas ruchu zderzył się z prawidłowo jadącą w kierunku Mielca hondą, którą kierował 46-letni mężczyzna.

W wyniku zdarzenia jadący z nich trzech pasażerów doznali obrażeń ciała i w komplecie trafili do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Droga nr 985, w rejonie miejsca zdarzenia była przez kilka godzin zablokowana. Zorganizowano objazdy.

Zderzenie trzech aut w Tuszymie. Ucierpieli pasażerowie [ZDJĘCIA]
Zderzenie trzech aut w Tuszymie. Ucierpieli pasażerowie [ZDJĘCIA]

Zderzenie trzech aut. Ucierpieli pasażerowie [ZDJĘCIA]
Zderzenie trzech aut. Ucierpieli pasażerowie [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.