Bayer Full wystąpi w Wadowicach Górnych

Bayer Full wystąpi z koncertem w Wadowicach Górnych

Zespół Bayer Full – jeden z najstarszych najpopularniejszych wykonawców muzyki biesiadnej – wystąpi w sobotę (01.07) w Wadowicach Górnych. Będzie to kolejny koncert w ramach formatu „Koncertowe Wadowice”.

Bayer Full wystąpi o godzinie 21 na placu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnego w Wadowicach Górnych. Tuż przed tym swoje umiejętności zaprezentują juniorki grupy tanecznej Cheerleaders.
Podczas koncertu wolontariusze z Fundacji Votum zbierać będą fundusze na rehabilitację i leczenie Mateusza Skwary z Czermina, u którego w wyniku wypadku doszło do przerwania kręgosłupa.

Bayer Full to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. Grupa ma w swoim dorobku siedem płyt, jak sama podaje sprzedanych w łącznym nakładzie 16 milionów egzemplarzy.
Bayer Full wystąpi z koncertem w Wadowicach Górnych
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.