Zabił ze szczególnym okrucieństwem. Wpadł w Mielcu
Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policja zatrzymała obywatela Ukrainy, którego ścigano listem gończym za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Ujęto go w Mielcu.

41-letniego mężczyzna od dłuższego czasu poszukiwał ukraiński wymiar sprawiedliwości za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Wydano za nim międzynarodowy list gończy.
Wiele wskazywało, że od lutego 2022 roku mógł on przebywać na terenie naszego kraju. Tym sposobem sprawa trafiła do funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, którzy mieli wytropić 41-latka. Często zmieniał on adresy zamieszkania.

Gdy mundurowi trafili na jego ślad, od razu wsiedli w radiowozy, kierując się do Mielca. Ukrainiec miał mieszkać w jednym z miejscowych hoteli i starać się o pracę na budowie. Nie krył zaskoczenia, gdy wsiadając rano do samochodu, zastał policyjnych „poszukiwaczy” z Radomia.

W czynnościach brali udział również mundurowi z Rzeszowa i Mielca.  Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu zastosował wobec 41-latka tymczasowy areszt.
To kolejne zatrzymanie na koncie mundurowych z Radomia. To oni ścigają najgroźniejszych przestępców z Mazowsza, zwłaszcza tych, którzy od lat wydają się być nieuchwytni. Na ich liście są także osoby poszukiwane przez sądy i prokuratury z całego kraju.

Zabił ze szczególnym okrucieństwem. Wpadł w Mielcu
Moment ujęcia 41-letniego Ukraińca. Zdjęcie: KWP Radom.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.