Zaatakował nożem członka swojej rodziny. Dźgał go w okolice serca
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 21-letni mieszkaniec Mielca, który ranił nożem w okolice klatki piersiowej członka swojej rodziny. Młody mężczyzna przyznał się do winy.

Jak ustaliła mielecka policja, do zdarzenia doszło w poniedziałek (20.05). Podczas awantury domowej pomiędzy młodym mężczyzną a 51-letnim członkiem rodziny, który zamieszkuje na tej samej posesji, ten pierwszy zadał krewnemu szereg ciosów nożem w okolice klatki piersiowej. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała poszkodowanego z obrażeniami do  szpitala w Mielcu.
21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy, w tym przesłuchania świadków pozwoliły przedstawić mu zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia. Mielecki sąd – na wniosek policjantów popartych przez Prokuraturę Rejonową w Mielcu – zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu do 25 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.