Za niska hala sportowa Negatywem 2020 Roku

Budowa hali sportowej zakończyć się za rok? [ZDJĘCIA]

Za największy negatyw 2020 roku wspólnie uznaliśmy budowę hali sportowej w Mielcu. Okazuje się bowiem, że obiekt ten jest za niski.

Głosowanie odbywało się na naszym Facebooku i trwało równy tydzień. Największe poparcie internautów jako negatyw zyskała budowa hali sportowej. Okazało się, że brakuje 36 centymetrów, aby w przyszłości mogły się tam odbywać imprezy sportowe o randze europejskiej. Wygląda na to, że obiekt, którego koszt przekracza 136 milionów złotych, najzwyczajniej w świecie jest bublem.

Podobna sytuacja miała miejsce przed laty podczas budowy pływalni krytej na osiedlu Smoczka. Obiekt ten okazał się za mały na to, by organizować tam zawody pływackie o randze krajowej. Czy teraz sytuacja się powtórzy w przypadku nowej hali sportowej? Wiadomo, że podwyższenie dachu hali nie będzie tanie. Jak się dowiedzieliśmy, operacja ta może kosztować ponad 600 tysięcy złotych.
Drugie miejsce w głosowaniu na największy negatyw 2020 roku zdobyło sparaliżowanie przez koronawirus Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. „Brązowy medal” przypadł tak zwanym incydentom kałowym na pływalni krytej na osiedlu Smoczka.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.