Powrót piłkarzy do Ekstraklasy Pozytywem 2020 Roku

Miliony na koncie FKS Stal Mielec. Klub uratowany

Największym pozytywem 2020 roku wspólnie wybraliśmy awans piłkarzy Stali Mielec do Ekstraklasy. Na historyczne wydarzenie głosowało 73 % uczestników naszej ankiety.

Głosowanie na największy pozytyw minionego roku odbywało się na naszym Facebooku. Ankieta aktywna była przez  tydzień. Zdecydowanym zwycięzcą plebiscytu okazał się awans FKS Stal Mielec do Ekstraklasy. Swój głos na to wydarzenie głosowało aż 73 procent uczestników naszej zabawy.

Powrót do krajowej elity, po 24 latach przerwy, stał się faktem 17 lipca, kiedy to podopieczni trenera Dariusza Marca rozgromili na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 0-3 i na kolejkę przed końcem sezonu zapewnili sobie awans do wymarzonej od 24 lat Ekstraklasy! Dwie bramki zdobył Michał Żyro. Pierwszym meczem FKS w tym sezonie był wyjazdowy remis z Wisłą Płock 1-1
Drugie miejsce zdobyła budowa drugiego mostu na Wisłoce, na którą głosowało 16 % internautów. „Brązowy medal” przypadł mieleckiej samopomocy w czasie covidu.

Powrót piłkarzy do Ekstraklasy Pozytywem 2020 Roku
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.