Kosztowny remont domu rodaków. Pomóżmy im w niedzielę

Wiadomo już, ile kosztować będzie modernizacja nowego mieleckiego mieszkania rodziny Rowbelów, repatriantów z Kazachstanu. To 113 tys. zł brutto. Projekt remontu i kosztorys ZA DARMO, co bardzo istotne, wykonała pracownia architektoniczna Danuty Pazdro.

– Chciałbym serdecznie podziękować pracowni pani Danuty. Mam nadzieję, że będzie w ślad za tym podążą inne firmy. Liczymy także na pomoc osób fizycznych. Tym bardziej, że jak się okazuje, koszty tej modernizacji są bardzo wysokie – mówi Jakub Blicharczyk z komitetu „Mielczanie repatriantom”. – Czekamy na każdego, kto chce wesprzeć rodzinę Rowbelów finansowo bądź materialnie. Można też do nas dzwonić pod nr: 697-697-386.

Pomóc rodakom można również biorąc udział w pikniku charytatywnym , który odbędzie się w niedzielę (31.07) na starówce. W programie m.in.: pokaz: mundurów, broni, sprzętu wojskowego, wyposażenia oddziałów partyzanckich, pojazdów militarnych, musztry. Będzie też park zabaw dla dzieci, a dla smakoszy – wojskowa kuchnia polowa.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.