Wybierz gwiazdę Powiatowych Dożynek. To ostatnie godziny głosowania
De Mono, Feel, Piasek, albo Ich Troje – jedna z tych gwiazd polskiej muzyki wystąpi na Powiatowych Dożynkach AD 2018 w Mielcu. Która? To zależeć będzie od mieszkańców, bo to oni podejmą decyzję. Głosowanie odbywa się na facebooku Powiatu Mieleckiego o wtorku (31.10), do godz. 9.
Wybieramy od piątku (27.10) za pomocą reakcji na post przypisany danej gwieździe. Każda reakcja oznacza jeden punkt. Głosy oddane pod udostępnionymi postami będą nieważne. Również komentarze nie będą brane pod uwagę. Ostateczny werdykt zostanie ogłoszony jutro rano.
CAŁY POWIAT WYBIERA GWIAZDĘ DOŻYNEK. GŁOSUJEMY! ➡️ 26 sierpnia 2018 r. w Mielcu odbędą się kolejne dożynki. Wspólnie z…

Opublikowany przez Powiat Mielecki na 27 października 2017
Dodajmy, że jeszcze przed przyszłorocznymi dożynkami, a dokładniej 23 czerwca 2018 r., powiat zorganizuje w Mielcu trzecie w historii Powitanie Lata! Wybrana jest już gwiazda, które wystąpią na tej imprezie, ale jej dane utrzymywane są jeszcze w tajemnicy.

Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.