Dzisiaj kwestują na rzecz mieleckiego pomnika Żołnierzy Niezłomnych
Dziś (29.10) od rana do godz. 21 przy kościołach w Mielcu, Chorzelowie i Trzcianie odbywać się będą kwesty na rzecz budowy Pomnika Żołnierzy Wyklętych Niezłomnych w Mielcu.
Organizatorem zbiórki jest stowarzyszenie „Prawda i Pamięć”. – Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w kweście, a także osoby, które zechcą zaangażować się w zbiórkę pieniędzy, również w innych terminach oraz w różnych miejscach. Ofiarodawców prosimy o hojność. Telefony do koordynatorów akcji: Bogdan – 609478033, Romek – 666328064 – czytamy w opisie wydarzenia.
Przypomnijmy, ze pomnik ma stanąć na Górce Cyranowskiej. Inwestycja ta jednak w żaden sposób nie obciąży podatników. Pieniądze na ten cel będą pochodzić z darowizn, kwest i zbiórek.
Akcję można wesprzeć wpłacając pieniądze na nr konta: 92 1240 2656 1111 0010 7031 5571 z dopiskiem „budowa Pomnika Żołnierzy Niezłomnych w Mielcu”.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. Opaska była i powinna być noszona na prawym przedramieniu. Nie czepiam się, bo rozkaz dowódcy AK podczas Powstania Warszawskiego nie był ściśle przestrzegany. Ktoś może zwrócić na to uwagę. Niby szczegół ale jednak.

  2. Tak to prawda opaska u pana Romka jest nie po właściwej stronie 😀 Ale czy pan Romek zna historię obawiam się że niestety nie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.