Wulgarnie wyzywał żonę i córkę, uderzał je i popychał

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec swojej rodziny Wulgarnie wyzywał córkę i żonę, uderzał je, popychał.

O przemocy, którą wobec swojej żony oraz córki od kilku miesięcy miał stosować 63-letni mężczyzna, policjanci dowiedzieli się w ubiegłym tygodniu.
Awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy mężczyzna był pijany. Jak się okazało, karano go już za znęcanie się nad rodziną.

Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy wykazały, że sprawca znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami swojej rodziny. Kierował wobec nich groźby pozbawienia zdrowia i życia.

Podczas awantur wyzywał żonę i córkę wulgarnymi słowami. Uderzał i popychał obie kobiety.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom podstawy, żeby przedstawić 63-latkowi zarzut popełnienia przestępstwa.
Sąd Rejonowy w Mielcu, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.