WOLA MIELECKA. Groźny wypadek na skrzyżowaniu. Ucierpiała kobieta w ciąży

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Dziś (13.11) na drodze wojewódzkiej Mielec-Tarnów w Woli Mieleckiej doszło do groźnego wypadku. Ucierpiała kobieta w ciąży. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 11 na skrzyżowania Czermin – Przecław. Z informacji mieleckiej policji wynika, że kierujący toyotą corolla, jadący od Podleszan w stronę Trzciany, przeciął skrzyżowanie, wymusił pierwszeństwo i wjechał w jadącą trasą Mielec – Tarnów toyotę yaris.
Pojazd ten wypadł z jezdni i dachował. Kierująca „yariską” kobieta w ciąży doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Droga była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się tam w sposób wahadłowy.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.