MIELEC. Ulica Przemysłowa jak nowa. Rondo Ryczaja już przejezdne [ZDJĘCIA]

Rondem Ryczaja w Mielcu zajmie się Naczelny Sąd

Ulica Przemysłowa już po przebudowie. To samo spotkało rondo przed bramą główną Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu, które nosi imię Tadeusza Ryczaja, wieloletniego dyrektora Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego. Od wczoraj jest ono już przejezdne.

Inwestycję, której koszt wyniósł 6 864 551 zł (połowa to dotacja z zewnątrz), podzielono na dwa etapy. W pierwszym ulica Przemysłowa na odcinku od Ronda Solidarności do dawnej bazy PKS zmieniła nawierzchnię. Wykonano tam też ścieżkę rowerową i chodnik oraz przebudowano odwodnienie.
Drugi etap obejmował prace na odcinku od Ronda Solidarności do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego przed bramą główną strefy. Tam także wymieniono nawierzchnię, wybudowano nowe chodniki, zjazdy, odwodnienia i ścieżkę rowerową. Na skrzyżowaniu z ulicą Wojska Polskiego, która w ostatnich miesiącach także została przebudowana, powstało nowe rondo.

Galeria zdjęć
Zdjęcia: Urząd Miasta w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.