Wojtek zachwycił w show TVP2 [ZOBACZ WIDEO]

Wojtek zachwycił w show TVP2 [ZOBACZ WIDEO]

Wojtek Malinowski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu i Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, wystąpił w The Voice Kids of Poland. Jego występ można było obejrzeć w sobotę (19.03), na antenie TVP2. 14-latek zachwycił dosłownie wszystkich.

Wojtek Malinowski ma 14 lat. Ma trzech starszych, dorosłych już braci. Jego przygoda ze śpiewem zaczęła się w wieku 6 lat i trwa do dzisiaj.
Wybrał drużynę Cleo

Od trzech lat uczęszcza do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, tam realizuje swoje pasje ucząc się emisji głosu i ruchu scenicznego. Ma wiele zainteresowań i wielu przyjaciół, ale zawsze powtarza, że najważniejsza w życiu jest rodzina.

W 2020 roku wziął udział w czwartej edycji programu TVP2. Niestety nie odwrócił wtedy foteli trenerów.

Tym razem było inaczej. Wojtek wykonał utwór „Nad przepaścią” z repertuaru braci Cugowskich. Występ ten zachwycił jurorów. Wszyscy oni odwrócili swoje fotele, wyrażając w ten sposób swoją aprobatę dla tego, co usłyszeli. Po namyśle chłopak wybrał Cleo.

Pod wrażeniem występu 14-latka byli też internauci:

– Niesamowity głos. Górne rejestry wbijają w fotel, po prostu magia. Mam nadzieję, że zajdzie bardzo daleko – napisała Aga. – Chłopak mnie zaskoczył. Super występ. Normalnie miałam ciarki. Piękna barwa, mocny głos – wtórowała jej Danuta.
W „przesłuchaniach w ciemno”, w których zobaczyliśmy Wojtka, bierze udział około stu uczestników. Zostali oni wyłonieni podczas nieemitowanych w telewizji pre-castingów.

Etap przesłuchań kończy się skompletowaniem przez trenerów 18-osobowych drużyn. Potem jest „bitwa”, podczas której trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej.

Galeria zdjęć

Wojtek zachwycił w show TVP2  [ZOBACZ WIDEO]
Wojtek zachwycił w show TVP2  [ZOBACZ WIDEO]

Wojtek zachwycił w show TVP2  [ZOBACZ WIDEO]
Wojtek zachwycił w The Voice Kids of Poland  [ZOBACZ WIDEO]
Materiał WIDEO
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.