Wiemy, kto zajmie fotel prezydenta
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że pełniącym obowiązki prezydenta Mielca zostanie Fryderyk Kapinos. Taką kandydaturę premierowi przedstawiła wojewoda podkarpacki, Ewa Leniart. Kapinos jest również kandydatem PiS na urząd prezydenta w jesiennych wyborach samorządowych.

Zanim decyzja ostatecznie zapadnie, upoważnienia do podejmowania decyzji w kwestiach formalno – prawnych oraz finansowo – księgowych posiadają sekretarz Monika Szczodry, skarbnik Barbara Wójcik i naczelnicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego.
Dodajmy, że kilka dni temu Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu stwierdził wygaśnięcie mandatu zmarłego prezydenta Daniela Kozdęby. Pracę stracili też obaj jego zastępcy: Tadeusz Siemek i Jan Myśliwiec.
Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.