„Madziu, odeszłaś za wcześnie.” Żałoba w Tuszowie

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

We wczorajszym wypadku w Przyłęku zginęła 25-letnia Magdalena Targosz. Urząd Gminy w Tuszowie Narodowym, w którym pracowała, jest w żałobie.

Do tragedii (25.01) doszło wczoraj rano w Przyłęku, na drodze wojewódzkiej nr 875 Mielec-Kolbuszowa.
Kierująca citroenem w Przyłęku zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym marki DAF. W wyniku zderzenia kobieta zginęła na miejscu. Droga na tym odcinku była przez ponad trzy godziny całkowicie zablokowana, ruch odbywał się objazdami.

Kierowca dafa nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Citroenem jechała 25-letnia Magdalena Targosz.

Tragiczna czołówka w Przyłęku. Nie żyje kobieta
Miejsce wczorajszej tragedii w Przyłęku. Zdjęcie: KPP w Kolbuszowej.

Jechała do Rzeszowa. Urząd Gminy w Tuszowie Narodowym, gdzie pracowała, jest w żałobie.

– Madziu, odeszłaś dużo za wcześnie. Dopiero co rozpoczęłaś nowy etap w życiu. Ukończyłaś studia, wyszłaś za mąż i podjęłaś pierwszą pracę. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci ze swoim uśmiechem, życzliwością i młodzieńczym zapałem i chęcią pomocy innym – przekazują współpracownicy zmarłej tragicznie Magdaleny.

Kondolencje przesłał również Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości, zaprzyjaźniony z Urzędem Gminy w Tuszowie Narodowym:
„Ogromna tragedia dla Rodziny i wielka strata dla społeczności Tuszowa Narodowego. Miałem przyjemność dzięki Panu Wójtowi i jej Mamie osobiście poznać Panią Magdalenę, jako życzliwą, oddaną pracy, pełną pasji i inteligencji młodą absolwentkę prawa. Niech Pan Bóg obdarzy ją pokojem wiecznym, a Rodzinie i najbliższym pozwoli przetrwać ten trudny okres.”

"Madziu, odeszłaś za wcześnie." Smutno w Tuszowie
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.