Wicepremier Morawiecki w Mielcu

Jedna z najważniejszych osób w państwie, wicepremier rządu, minister finansów i rozwoju regionalnego – Mateusz Morawiecki będzie dziś (10.11) gościł w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. O godz. 14.30 odbędzie się briefing prasowy z jego udziałem. Konferencja w całości jest organizowana przez resort rozwoju. Przedstawiciele PZL nie będą w niej uczestniczyli.

Oficjalne powody wizyty wicepremiera Morawieckiego nie są znane. Należy domyślać się, że ma ona związek z unieważnieniem przetargu na zakup śmigłowców wielozadaniowych dla polskiej armii i w tym kontekście – nawiązaniem ścisłej współpracy z mieleckimi zakładami i ich amerykańskimi właścicielami. Przypomnijmy, że dokładnie miesiąc temu PZL wizytowali premier Beata Szydło i minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.