Lekcje języków obcych dla każdego w szkole ACCENT

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej ACCENT?

Szkoła ACCENT, która w Mielcu mieści się przy ulicy Sienkiewicza 57/2, zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na naukę języków: angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.

Oferta szkoły ACCENT jest szeroka i w zasadzie skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Naukę zaczynają tam już dzieci od trzeciego roku życia. Maluchy poznają tam język angielski poprzez zabawę.

Zajęcia pełne są komunikacyjnego użycia języka. Uaktywnia się go poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Placówka korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne. Dysponuje także interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej ACCENT?
Interaktywna podłoga do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR” w mieleckiej szkole ACCENT.

Szkoła ACCENT zaprasza też uczniów szkoły podstawowej:

  • General English dla dzieci z klas 4-7 . Zajęcia po 60 minut dwa razy w tygodniu. Cały kurs to 90 godzin + 10 godz. HELP TRACK. Cena 1 godz. 14,50 zł. Raty: 1 rata x 170 + 8 rat x 160 zł. 1 raz w tygodniu, 120 zł miesięcznie.
  • General English dla uczniów klas 1-3. Zajęcia po 60 min. dwa razy w tygodniu, cały kurs 90 godzin + 10 godz. HELP TRACK. Cena 1 godz. 14,50 zł. Raty: 1 rata x 170 zł + 8 rat x 160 zł 1 raz w tygodniu, 120 zł miesięcznie.

Szkoła organizuje także zajęcia z języków obcych dla młodzieży i dorosłych.

Placówka Oferuje również kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu.

Zadzwoń pod nr tel.: 571-528-231.

Strona internetowa szkoły ACCENT.

Facebook szkoły ACCENT
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.