Pijany uderzył pięścią w twarz policjanta

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Jeden z klientów sklepu w Złotnikach, będąc pod wpływem alkoholu, uderzył pięścią w twarz policjanta. Grozi mu za to do trzech lat więzienia.
Do zdarzenia doszło we wtorek (07.12) wieczorem w sklepie w Złotnikach, gdzie policjant po służbie zwrócił uwagę agresywnemu mężczyźnie.

Ten, będąc pod wpływem alkoholu, zachowywał się wulgarnie i agresywnie wobec innych klientów. Funkcjonariusz poinformował agresora, kim jest i wezwał go do zachowania zgodnego z prawem.

Wtedy 51-latek zaatakował funkcjonariusza uderzając go pięścią w twarz. Policjant obezwładnił napastnika i na miejsce wezwał patrol, który zatrzymał agresora. 51-latek noc spędził w areszcie.

Policjanci przesłuchali ekspedientkę sklepu oraz klientów, którzy byli świadkami zajścia.
Po wytrzeźwieniu agresor usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej umundurowanego funkcjonariusza policji. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do trzech lat.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.