W Siedlcach na mrozie [WIDEO]
W sobotę (17.03) o godz. 17 w Siedlcach piłkarze Stali Mielec zagrają z miejscową Pogoń. – To dla nas trudny teren, szczególnie, że odczuwalna temperatura podczas meczu będzie wynosiła minus 20 stopni. Musimy być na to przygotowani – mówi trener mieleckiej Stali, Zbigniew Smółka (na zdjęciu).

Taki mamy klimat! ❄️☃️🇵🇱#PGSSTM

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 16 marca 2018
– Przemek Lech trenuje na pełnych obciążeniach. Wrócił do nas Łukasz Wroński, on i Waldek Gancarczyk trenują już indywidualnie z piłką. Czekamy jeszcze na Krystiana Getingera, który przechodzi rehabilitację. Za 2-3 tygodnie będzie mógł wrócić do zajęć z piłką – relacjonuje szkoleniowiec

– Jedziemy do Siedlec. To będzie ciężki mecz, trzeba będzie walczyć, teraz punkty zdobywa się walką. Pogoda nie pozwala by grać piłką – zaznacza zawodnik FKS, Mateusz Gancarczyk.
Po wygranej z Górnikiem Łęczna Stal zajmuje 4. pozycję w 1 lidze. W zupełnie innej sytuacji jest Pogoń, która plasuje się na 13. miejscu w tabeli. W tym roku siedlczanie zanotowali dwie porażki.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.