Stal wygrywa mecz w Siedlcach i melduje się na drugim miejscu w tabeli
W sobotę (17.03) w Siedlcach piłkarze Stali Mielec pokonali miejscową Pogoń 1-2, odnosząc w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu.  Zwycięstwo FKS zapewnili zawodnicy sprowadzeni w zimowej przerwie – Bartosz Nowak i Jakub Arak. Wszystkie trzy bramki padły w drugiej połowie.

Dzięki temu Stal awansowała na drugie – premiowane awansem do Ekstraklasy – miejsce w tabeli Nice I Lidze! Mielczanie do prowadzącej Miedzi Legnica tracą tylko trzy punkty. Lider rozegrał jednak o jedno spotkanie więcej. Tuż za Stalą plasują się Chojniczanka Chojnice i Odra Opole.
Pogoń Siedlce – Stal Mielec: 1-2 (Nowak, Arak)
FKS: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Josip Soljic (63’ Szymon Sobczak), Bartosz Nowak, Jakub Arak, Michał Janota (68’ Piotr Marciniec), Maksymilian Banaszewski (88’ Arkadiusz Górka), Rafał Grodzicki.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.