W Rzochowie mają dość lokatorów bloków socjalnych. „Dają nam w kość”

Mieszkańcy mieleckiego osiedla Rzochów skarżą się na uciążliwości związane z sąsiedztwem bloków socjalnych, które w ostatnich latach wybudowano przy ulicy Inwestorów.
Nie da się ukryć, że to sąsiedztwo daje nam w kość. Tymczasem dowiadujemy się, że ma być tam budowany kolejny blok – mówi Mariusz Mazur, przewodniczący Rady Osiedla Rzochów. – Zanim tak się stanie, chciałbym jednak, żeby skonsultowano to z mieszkańcami. Przy ul. Inwestorów mieszka ok. 350 osób, z których głosować tylko cztery osoby. Wiemy o tym, bo zasiadałem tam w komisji wyborczej. Co z resztą lokatorów tych bloków? Co to za ludzie? Czy są tam zameldowani? Czy płacą za śmieci, za media?
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.