Cyrk Wictoria zawita do Mielca [FOTO, WIDEO]

Cyrk Wictoria zawita do Mielca [FOTO, WIDEO]

Cyrk Wictoria zaprasza do Mielca na „Fantastico”. Przedstawienie to odbędzie się w sobotę (08.10), o godz. 16, na błoniach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przyjdź i spotkaj się z artystami światowych aren i gwiazdami prestiżowych festiwali. Tylko tutaj spotkasz się twarzą w twarz ze Spidermanem oraz Tarzanem.

Cyrk Wictoria świeci triumfy od 2015 roku. Rodzinna atmosfera, oddanie pasji i ciągły rozwój sprawiają, że odbiór ich występów cieszy się popularnością, a poziom programu z roku na rok wzrasta.
Jako pierwszy w Polsce i trzeci w Europie Cyrk Wictoria wprowadził hologramy zwierząt, dzięki czemu tworzy widowiska, które łączą tradycję z XXI wiekiem.

W programie wydarzenia w Mielcu:

  • akrobacje na wirującym sześcianie,
  • ekwilibrystyka na wałkach,
  • lina pionowa, trapez,
  • podniebne koło,
  • antypody, czyli żonglerka nogami.

Bawić mielczan będzie gwiazda prosto z Francji, mistrz humoru Marco Mariani.

Więcej informacji na stronie Cyrku.

KUP BILETY NA BILETYNIE.

O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.