Niecodzienne fanty dla WOŚP – kolacja i ślub… z prezydentem Mielca
Prezydent Wiśniewski będzie kwestował na rzecz WOŚP

W Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy tradycyjnie bardzo mocno zaangażował się prezydent Mielca, Jacek Wiśniewski. W tym roku jednak nie tylko kwestował na ulicach miasta, ale również wystawił na internetowe aukcje niecodzienne fanty.

Można było między innymi wylicytować voucher na kolację z prezydentem w wybranym miejscu. Termin jest dowolny z ograniczeniem do 2023 roku. Anonimowy internauta zapłacił za to 510 zł.
Na WOŚP-owej aukcji pojawiło się też… udzielenie ślubu cywilnego przez prezydenta. Co ciekawe Jacek Wiśniewski nigdy wcześniej w takim przedsięwzięciu nie brał jeszcze udziału. Termin jest do ustalenia.

Ktoś zapłaci za taki ślub 172,50 zł. Dodatkowo para młoda ponosi opłaty skarbowe, finansuje też ślub poza budynkiem Urzędu Stanu Cywilnego.

W sumie w Mielcu dla Wielkiej Orkiestry zebrano 233 730 zł. To o 75 tys. zł. więcej niż rok wcześniej.

WOŚP grał nad Wisłoką przez dwa dnia. W sobotę (28.01.) mielczanie świętowali w Galerii Navigator, gdzie czekało na nich wiele koncertów zespołów, występy dzieci, a także pokazy taneczne.

Niedzielne (29.01) imprezy odbywały się głównie w Samorządowym Centrum Kultury.
Na zakończenie, punktualnie o godzinie 20 na Placu Armii Krajowej odbyło się „Światełko do Nieba” w postaci pokazu Teatru Ognia BOHEMA. Działo się.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.