W Mielcu zima zaskoczyła ligowców

Zmiany, zmiany zmiany w strukturach Stali Mielec

Dziś (08.02) o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Solskiego miało się odbyć zakończenie 16. kolejki Ekstraklasy. Meczu Stali Mielec z Wisłą Płock jednak nie będzie. Powód? Zima.

Decyzję o przełożeniu meczu w Mielcu podjął Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. na podstawie informacji od sędziego zawodów, czyli Damiana Sylwestrzaka. Spotkanie nie mogło się odbyć ze względu na niesprzyjającą aurę.

Jak przekazuje mielecki klub, stale padający śnieg, porywisty wiatr i niska temperatura, uniemożliwiają odpowiednie przygotowanie boiska do gry.
Murawa była zamarznięta przez opady w nocy i rano. Plac częściowo odśnieżono, jednak lodu nie szło usunąć. Nawet włączenie podgrzewania murawy nie pomogłoby w pozbyciu się go z boiska.

W związku z tym podjęto decyzję o przełożeniu meczu. Nowy jego termin zostanie podany w najbliższych dniach, po ustaleniach z nadawcą rozgrywek Ekstraklasy  – telewizją Canal+.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.