W Mielcu powstały boiska do gry w… boule

W Mielcu powstały boiska do gry w boule

Na terenie siłowni zewnętrznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Kusocińskiego otwarto boiska do… boule. Jest to francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi, w którą teraz będzie można grać także w Mielcu.
Żwirowe tory do gry w boule powstały w dwóch miejscach. Jedno z nich jest w sąsiedztwie kortów tenisowych, drugie obok siłowni zewnętrznej.

Ta ostatnia przeszła modernizację. Polegało to głównie na odchwaszczeniu ciągów komunikacyjnych, donic i rabat ozdobnych oraz uzupełnieniu roślin. Wykonano nowe nasadzenia z ziół i roślin, a także zamontowano dodatkowe ławki.

W pierwszych grach w boule na nowym obiekcie uczestniczył prezydent Jacek Wiśniewski oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu.

Korzystanie z boisk jest bezpłatne. Można grać własnymi kulami lub wypożyczyć je na kortach.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.