W Mielcu otwierają kąpielisko letnie

W Mielcu otwierają kąpielisko letnie

Już w sobotę (12.06) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otwiera kąpielisko letnie przy ulicy Kusocińskiego w Mielcu. Od kilku dni czynny jest tam wodny plac zabaw dla dzieci.

Na kąpielisko letnie składają się basen rekreacyjny o powierzchni 439,5 metrów kwadratowych, w tym: dwie zjeżdżalnie proste i jedna kręta, rwąca rzeka, ławeczki napowietrzające, wyspa, fontanna, przeciwprądy, bicze wodne, grota sztucznej fali.
Jest też akwen „cichy” o powierzchni 149,2 metrów kwadratowych (bicze wodne, fontanna, ławeczka z masażem). Poza tym funkcjonują tam: zespół basenów (główny, średni i brodzik), zjeżdżalnia spiralna oraz dwa boiska do siatkówki.

Użytkownicy mają do dyspozycji darmowy dostęp do Internetu (Wi-Fi) oraz możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli. Z kąpieliska można korzystać siedem dni w tygodniu, w godzinach 10 -19.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.