W Mielcu (jednak) otworzą sztuczne lodowisko

W Mielcu (jednak) otworzą sztuczne lodowisko

Mimo pandemii koronawirusa sztuczne lodowisko w Mielcu zostanie otwarte. Stanie się tak najprawdopodobniej na Święta Bożego Narodzenia.

– Myślę, ze w okresie świąt lodowisko powinno już funkcjonować. Myślę, że miejsca na kortach, za basenami odkrytymi. przy ulicy Kusocińskiego to dogodna lokalizacja. Przede wszystkim ze względu na funkcjonującą tam infrastrukturę. Nie ma tam również problemów z infrastrukturą techniczną i miejscami parkingowymi. Jednocześnie będzie cicho i spokojnie – powiedziała Radiu Leliwa Mirosława Gorazd, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Wstęp na lodowisko ma być płatny. Z tym, że MOSiR rozważa, żeby w cenie biletu była również nauka jazdy na łyżwach. – Obecnie nie funkcjonują baseny, w związku z tym instruktorzy nie uczą już pływania. Może więc w ramach tych zajęć będą dostępni dla dzieci na lodowisku – zaznaczyła Mirosława Gorazd.
Z wiadomych względów już teraz zaleca się, aby użytkownicy mieli swoje łyżwy. Oczywiście będzie je można również wypożyczyć na miejscu. Każdorazowo sprzęt ten będzie podlegał dezynfekcji.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.