Święty Mikołaj odwiedzi najmłodszych mielczan

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w SCK [WIDEO]

W  niedzielę (06.12), jak co roku, Mielec odwiedzi Święty Mikołaj. Będzie go można również zaprosić go do domu. Pomoże w tym film, który dla dzieci przygotował Urząd Miasta.

Dotychczas mikołajkowe spotkania w Mielcu organizowane były Samorządowym Centrum Kultury, ciesząc się ogromną popularnością, W tym roku jednak z wiadomych względów miasto zabawę z Mikołajem i jego pracowitym Elfem ma odbyć się w formie filmu – online. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie w bezpieczny sposób, wywołać uśmiech i radość na buziach wszystkich dzieci.
Mikołaj i jego Elfy

Przygotowany film to interaktywny program animacyjny pt. „Jak to Mikołaj prezenty pakuje” i opowiada o zabawnych perypetiach Mikołaja i jego Elfów. W trakcie wspólnej zabawy z dziećmi zaplanowano wesołe tańce, zabawy i zagadki. Nie zabraknie również innych niespodzianek.

Film trwa około 20 minut. Jest to czas, aby rodzice przygotowali prezenty dla swoich pociech i umieścili je w stosownym miejscu. W finale Mikołaj wyruszy z prezentami, a Elf poprosi dzieci o wyglądanie sań przez okno. Będzie to czas na to, aby rodzice mogli w sposób „magiczny i tajemniczy” zadzwonić domowym dzwonkiem, a po otwarciu drzwi, by dzieci odnalazły wymarzone prezenty. Ostateczna formuła poszukiwań podarunków jest kwestią indywidualną.

Po odszukaniu przez dzieci prezentów, wracamy wspólnie przed monitory, aby pożegnać się z Elfem i kończąc film zabrać się za rozpakowywanie prezentów. Link do filmu możesz pobrać tutaj.
Premiera filmu ustawiona jest na niedzielę, 6 grudnia, o godzinie 17:00. W innym terminie nie będzie on możliwy do odtworzenia. Spotkanie z Mikołajem on line jest w bezpłatne.

Święty Mikołaj odwiedzi najmłodszych mielczan
O Mielec Lokalnie 3090 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.