Ustalili i zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. To 45-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne, który wedle jego rodziny miał się ukrywać zagranicą.
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu kilka dni temu udali się na jedną z posesji w gminie Wadowice Górne.

Ich wizyta miała związek z tym, że jak wcześniej ustalili miał tam przebywać poszukiwany listem gończym. Policjanci rozmawiali z członkami jego rodziny.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że przebywa on zagranicą. Mundurowi nie dali się zwieść tym zapewnieniom. Po chwili, na drodze prowadzącej do Radomyśla Wielkiego zatrzymali pojazd, który wyjechał z posesji, gdzie miał mieszkać poszukiwany 45-latek.

Funkcjonariusze legitymując osoby przebywające w aucie byli pewni, że rozmawiają z poszukiwanym. Ten jednak nadal próbował przekonywać policjantów, że to nie on, podając dane swojego brata.
Finalnie 45-latka zatrzymano i doprowadzono do zakładu karnego, gdzie odbędzie ponad roczną karę więzienia za popełnione przestępstwa.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.