Uczeń szkoły w Radomyślu Wielkim najlepszy w kraju

Uczeń szkoły w Radomyślu Wielkim najlepszy w kraju

Szymon Siedlik, uczeń Szkoły Muzycznej I stopnia w Radomyślu Wielkim wygrał Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych, który od soboty do poniedziałku (23.-25.10) odbywał się w Krakowie. To debiutancki sukces powstałej niedawno placówki.
Szymon Siedlik, który na co dzień jest uczniem Adriana Jędrzejczyka w klasie waltorni, zdobył drugie miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych „Jupiter 2021”. Ale jako że pierwszego nie przyznano, to właśnie przedstawiciel radomyskiej szkoły okazał się najlepszym.

Wyróżnienie otrzymali nauczyciele placówki. Adriana Jędrzejczyka uhonorowano za „wzorowe przygotowanie ucznia do konkursu”. Z kolei Gabrielę Kołodziej nagrodzono za „wspaniały akompaniament na fortepianie podczas zmagań konkursowych”.

Udział w konkursie wziął też Mikołaj Sitko – uczeń Agnieszki Siedlik z klasy puzonu. Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Uczeń szkoły w Radomyślu Wielkim najlepszy w kraju
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.