Kursy językowe dla dorosłych w szkole ACCENT

Kursy językowe dla dorosłych w szkole ACCENT

Szkoła ACCENT zaprasza dorosłych mieszkańców powiatu mieleckiego na lekcje języków obcych. Kursy odbywają się w małych grupach do ośmiu osób.

Placówka zapewnia profesjonalne podejście i innowacyjne metody. Kursy odbywają się w szkole przy ulicy Sienkiewicza 57/2 w Mielcu. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce, nr tel.: 537 285 356.

Szkoła ACCENT oferuje zajęcia z języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online.

Prowadzone są kursy ogólnojęzykowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Oferta szkoły wzbogacona jest również kursami Business English oraz Cambridge English Exams.

Placówka korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne. Jest tam te z interaktywna podłoga do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”,

Szkoła cały czas prowadzi zapisy na zajęcia i zaprasza do skorzystania z promocji.

Oferowane bonusy:

  • rodzinna: 5% zniżki dla drugiego członka rodziny zapisanego na kurs w danym semestrze,
  • dla studentów: 5%,
  • przy płatności za rok z góry: 7%.

Szkoła ACCENT przygotowała specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 50 zł. Aby uzyskać rabat, przyjaciel musi zapisać się na kurs języka angielskiego.

Podczas zapisu do szkoły musi podać twoje dane. Zgłosić się osobiście w sekretariacie szkoły. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zniżki ogólne

  • pakiet stały klient – osoby kontynuujące naukę – 50 zł od wartości każdego kursu,
  • pakiet poliglota – osoby uczęszczające na dwa kursy równocześnie – 100 zł od wartości każdego kursu,
  • rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • pakiet rodzinny – dwie osoby lub więcej z tej samej rodziny np. rodzeństwo, małżeństwo itp. – 50 zł od wartości każdego kursu.

Uwaga, zniżki nie łączą się.

Wszystkie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w małych grupach w szkole przy ulicy Sienkiewicza 57/2 w Mielcu. Zadzwoń pod nr tel.: 537 285 356.

Kursy językowe dla dorosłych w szkole ACCENT
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.