Mieszkaniec powiatu obnażał się przed 13-latkami

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu mieleckiego, który zaczepiał dziewczynki i obnażał się przed nimi. Grozi mu za to do trzech lat więzienia

We wtorek (26.10) kolbuszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki tamtejszego powiatu, która powiadomiła ich o mężczyźnie, który w Trześni obnażał się w obecności jej 13-letniej córki.
Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły dziewczynkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Nastolatka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę. Nagle zauważyła, że siedzący w samochodzie osobnik ma rozpięte spodnie…

13-latka pobiegła do domu i powiedziała o zdarzeniu swojej matce, która powiadomiła policję.

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło cztery tygodnie wcześniej w Ostrowach Tuszowskich.

Tam również 13-letnią dziewczynkę zaczepił jadący samochodem mężczyzna, który podczas krótkiej rozmowy, obnażył się na jej oczach.

Policjanci zgromadzili materiał, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy tych przestępstw. To 34-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego.

Wczoraj (28.10) rano funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód. Zabezpieczyli komputery, które będą przebadane. Zatrzymano też 34-latka.
Policjanci postawili mu zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Grozi mu za to do trzech lat więzienia.

Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. Trwają dalsze czynności.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.