Mieszkaniec powiatu obnażał się przed 13-latkami

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu mieleckiego, który zaczepiał dziewczynki i obnażał się przed nimi. Grozi mu za to do trzech lat więzienia

We wtorek (26.10) kolbuszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki tamtejszego powiatu, która powiadomiła ich o mężczyźnie, który w Trześni obnażał się w obecności jej 13-letniej córki.
Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły dziewczynkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Nastolatka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę. Nagle zauważyła, że siedzący w samochodzie osobnik ma rozpięte spodnie…

13-latka pobiegła do domu i powiedziała o zdarzeniu swojej matce, która powiadomiła policję.

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło cztery tygodnie wcześniej w Ostrowach Tuszowskich.

Tam również 13-letnią dziewczynkę zaczepił jadący samochodem mężczyzna, który podczas krótkiej rozmowy, obnażył się na jej oczach.

Policjanci zgromadzili materiał, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy tych przestępstw. To 34-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego.

Wczoraj (28.10) rano funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód. Zabezpieczyli komputery, które będą przebadane. Zatrzymano też 34-latka.
Policjanci postawili mu zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Grozi mu za to do trzech lat więzienia.

Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. Trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.