Trener Dariusz Skrzypczak przed meczem z Lechią Gdańsk [WIDEO]

W sobotę (19.09) o godzinie 15:00 piłkarze mieleckiej Stali zmierzą się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Co na temat najbliższych rywali ma do powiedzenia trener FKS, Dariusz Skrzypczak?

To przeciwnik bardzo doświadczony. Przed dwoma laty zdobyli Puchar Polski, w ubiegłym roku zagrali w finale tych rozgrywek. Jest w tym zespole wielu dobrych piłkarzy. A więc czeka nas bardzo trudne zadanie. Co prawda dwa ostatnie mecze w lidze Lechia przegrała, ale musimy być w stu procentach skupieni, żeby móc myśleć o osiągnięciu dobrego wyniku – mówi Dariusz Skrzypczak.

Wraca Rafał Strączek

Do Gdańska polecimy samolotem. Tym samym środkiem transportu wrócimy też do Mielca, żeby możliwości przygotowania były z naszej strony w stu procentach wykorzystane –  zaznaczył.

Wszystko wskazuje na to, że w bramce Stali zagra Rafał Strączek, który doznał groźnie wyglądającej kontuzji (do szpitala odwiozła go karetka) – Bardzo się cieszymy, że jego rehabilitacja przebiega bez zakłóceń. Jeżeli nie pojawi się nic nieprzewidywalnego, to Rafał wystąpi – zapowiada trener.

Naciskany przez dziennikarzy Dariusz Skrzypczak zdradził, że zależy mu na wzmocnieniu zespołu Stali: – W dalszym ciągu chcemy pozyskać środkowych obrońców. Chciałbym też, żeby przyszedł do nas piłkarz na pozycję  nr 9. Zależy mi, żeby to był zawodnik z odpowiednim charakterem – zastrzegł.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.