MIELEC. Ważne zmiany w kursowaniu autobusów MKS

Przebudowa ulicy Królowej Jadwigi osiągnęła już takie zaawansowanie robót, że dalsze kursowanie tą drogą autobusów MKS z przyczyn dotyczących bezpieczeństwa pasażerów jest już niemożliwe. W związku z tym trasa linii numer 4 będzie miała inny przebieg. 

Od soboty (19.09) autobusy linii nr 4 będą kursowały do Cmentarza Komunalnego i w kierunku przeciwnym, ale z pominięciem ulicy Królowej Jadwigi, czyli od Ronda Dąbrówki do nekropolii i z powrotem – ulicą Wolności do ronda na obwodnicy i do cmentarza.
Wszystkie odjazdy z komunalnej nekropolii będą przyśpieszone o cztery minuty w stosunku do obecnie obowiązującego rozkładu jazdy MKS. Zmiany te będą obowiązywać do odwołania.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.