Trener Adam Majewski zostaje w Stali Mielec

Zabrze w szoku. Stal Mielec wygrywa z Górnikiem

Adam Majewski w przyszłym sezonie nadal będzie trenerem piłkarzy FKS Stal Mielec. Szkoleniowiec podpisał dziś z klubem dwuletni kontrakt.
Adam Majewski to były piłkarz miedzy innymi: Wisły Płock, Lecha Poznań i Legii Warszawa. W ekstraklasie rozegrał prawie trzysta meczów. Z Legią Warszawa w 2002 roku zdobył Mistrzostwo Polski.

Zanotował również jedno spotkanie jako kadrowicz reprezentacji Polski, w meczu z Macedonią.

Pracę trenerską rozpoczął w drużynie Wisły Płock, następnie objął funkcję trenera pierwszego zespołu Stomilu Olsztyn. Na początku lipca 2021 roku Adam Majewski objął funkcję pierwszego trenera Stali Mielec, przejmując stery za Włodzimierza Gąsiora.
Mimo różnego rodzaju trudności finansowo-organizacyjnych, utrzymał drużynę w Ekstraklasie, zajmując ostatecznie z nią 14. miejsce w tabeli.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.